Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Напрями наукових досліджень

Наукова діяльність кафедри здійснюється у кількох напрямках, які взаємодоповнюють один одного та складають основу розвитку двох наукових шкіл. Предметом дослідження першої є теоретико-методичні засади забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємницьких структур видавничо-поліграфічної галузі, а також інших секторів економіки, а другої - теоретичні аспекти організації обліку на підприємствах видавничо-поліграфічної галузі, удосконалення нормування та оплати праці, зокрема розроблення норм часу і виробітку на основі технологічні процеси у видавничих структурах та поліграфічних підприємствах. 

 

Теоретичні напрацювання обох наукових шкіл реалізуються у виконанні держбюджетних та госпдоговірних робіт для підприємств різних форм власності та видів діяльності.

 

Характеристика наукової діяльності кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і оподаткування у 2014-2019 рр.

https://drive.google.com/open?id=13rBJ1q1aOLdk0IaA73XioiSMwfycawXV

 

Події кафедри

лют
16
Навчальний курс із онлайн-безпеки для студентів УАД Українська академія друкарства долучилася до навчального проєкту з кібергігієни і дає змогу студентам пройти онлайн-курс та поліпшити свої навички безпечної роботи в інтернет-просторі.

09:00 — online ауд.

тра
27
Оновлено на сайті графік консультацій викладачами кафедри в розділі "Організація освітнього процесу"

15:00 — 312 ауд.

тра
16
Оновлено на сайті графік консультацій викладачами кафедри в розділі "Організація освітнього процесу"

11:00 — 311a ауд.