Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Напрями наукових досліджень

Наукова діяльність кафедри здійснюється у кількох напрямках, які взаємодоповнюють один одного та складають основу розвитку двох наукових шкіл. Предметом дослідження першої є теоретико-методичні засади забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємницьких структур видавничо-поліграфічної галузі, а також інших секторів економіки, а другої - теоретичні аспекти організації обліку на підприємствах видавничо-поліграфічної галузі, удосконалення нормування та оплати праці, зокрема розроблення норм часу і виробітку на основі технологічні процеси у видавничих структурах та поліграфічних підприємствах. 

 

Теоретичні напрацювання обох наукових шкіл реалізуються у виконанні держбюджетних та госпдоговірних робіт для підприємств різних форм власності та видів діяльності.

 

Характеристика наукової діяльності кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і оподаткування у 2014-2019 рр.

https://drive.google.com/open?id=13rBJ1q1aOLdk0IaA73XioiSMwfycawXV

 

Події кафедри

тра
27
Кафедра ФЕБ, О і О вітає д.е.н. Ніконенко У.М. із отриманням вченого звання професора. Прийміть наші вітання та побажання нових наукових звершень та творчої наснаги!

12:00 — 101 ауд.

тра
22
VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна безпека держави та суб'єктів підприємницької діяльності в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», 20-22 травня 2021 р., м. Львів

12:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.