Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Стратегічний управлінський облік

worker

Яремик,
Христина Ярославівна

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В умовах постійних змін у зовнішньому середовищі підприємства, необхідності своєчасного реагування на ці зміни, великого значення набуває система стратегічного менеджменту, інформаційним джерелом якої є стратегічний управлінський облік. Роль стратегічного управлінського обліку полягає в ефективному інформаційному забезпеченні діяльності підприємства та реалізації його стратегії в умовах нестабільного зовнішнього середовища, дії ризиків і обмежень. Формування стратегічного управлінського обліку забезпечує можливість оцінювання і прогнозування впливу численних факторів зовнішнього  середовища на результати діяльності підприємства та сприяє зміцненню його конкурентоспроможності. 

Тому особливого значення набуває  передбачене навчальною програмою дисципліни вивчення теоретичних основ, методології та  принципів організації ведення стратегічного управлінського обліку.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.