Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Облік зовнішньоекономічної діяльності

worker

Караїм,
Мирослава Михайлівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

До  основних  завдань  вивчення дисципліни «Облік  та оподаткування зовнішньоекономічної  діяльності» належать такі: підготовка фахівців, що мають глибокі теоретичні і практичні знання, володіють сучасними методами всебічного аналізу результатів зовнішньоекономічної діяльності, можуть узагальнити наявний досвід, розробити план дій щодо стійкого розвиту; вивчення методів  і технології обліку найпоширеніших фінансових  і господарських  операцій, що  застосовуються  в  зовнішньоекономічних  відносинах суб’єктів господарювання України із зарубіжними контрагентами; формування вміння документального  забезпечення  та відображення  зовнішньоекономічних операцій у системі рахунків бухгалтерського обліку; нарахування та сплата податків та зборів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.