Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Гроші і кредит

worker

Ніконенко,
Уляна Михайлівна

доцент,
доктор економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Сучасний рівень та темпи розвитку монетарної складової як світової, так і національної економічної системи, широке використання різноманітних форм та різновидів грошово-кредитних операцій у процесі функціонування й розвитку фінансово-кредитних установ та потреба кожного сучасного керівника бути компетентним у вказаних питаннях визначає необхідність розгляду даної проблематики у рамках підготовки фахівців з менеджменту.

Сучасний менеджер потребує знань закономірностей розвитку грошово-кредитних відносин, механізму їх функціонування і впливу на відтворювальні процеси, ролі грошово-кредитних відносин у ринковій економіці, використання грошово-кредитних інструментів як основних важелів економічної політики центрального банку.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.