Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Ризикологія

worker

Малярчук,
Ірина Іванівна

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Економічна та управлінська діяльність вітчизняних суб’єктів підприємництва проводиться в умовах, які часто характеризуються невизначеністю, конфліктністю і пов’язаними з ними ризиками. Об’єкту управління ситуацією притаманні багатоваріантність розвитку та можливість виникнення непередбачених ситуацій. Як наслідок, підвищуються вимоги до менеджерів, економістів, фінансистів щодо їх вміння працювати в умовах неповноти інформації, здійснювати раціональний вибір з множини можливих, альтернативних варіантів, управляти ризиком. Тому економічний ризик можна вважати фундаментальним поняттям сучасної економічної теорії та менеджменту.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.