Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Облік і звітність в оподаткуванні

worker

Малярчук,
Ірина Іванівна

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Поява нових об’єктів бухгалтерського обліку, пов’язаних з оподаткуванням підприємства, спричинила проблему взаємозв’язку податкових розрахунків і звітності з даними бухгалтерським обліку. Узгодження правил оподаткування із методикою бухгалтерського обліку стало вимогою сьогодення. Для оптимального облікового забезпечення податкових розрахунків на підприємствах потрібні кваліфіковані фахівці, озброєні глибокими теоретичними та практичними економічними знаннями у сфері оподаткування. Тому дисципліна «Облік і звітність в оподаткуванні» вважається однією з основних у циклі професійної та практичної підготовки бакалаврів за фаховим спрямуванням «Облік і оподаткування».

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.