Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Податковий менеджмент

worker

Стеців,
Леся Петрівна

доцент,
кандидат економічних наук,
декан факультету медіакомунікацій та підприємництва

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Дієздатність економічної системи сучасної держави значною мірою залежить від ефективності управління у сфері оподаткування. .Адміністрування податків і зборів є однією з найважливіших ознак та необхідною умовою існування держави, адже за рахунок податкових надходжень створюється більша частина державних грошових фондів. Це обумовлює необхідність підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері оподаткування, спроможних на належному рівні здійснювати планування й регулювання податкових надходжень, контролювати правильність їх нарахування, повноту та своєчасність сплати до бюджету; оцінювати податкові ризики та приймати ефективні й своєчасні управлінські рішення в сфері оподаткування.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.