Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Фінансовий менеджмент

worker

Стеців,
Леся Петрівна

доцент,
кандидат економічних наук,
декан факультету медіакомунікацій та підприємництва

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Важливим критерієм ефективної діяльності підприємства при ринковому підході господарювання є забезпечення добробуту його власників та працівників. Це стає можливим за умови беззбиткової діяльності підприємства, отримання високих фінансових результатів, забезпечення платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості. Вирішення цих завдань безпосередньо залежить від професійної підготовки фахівців з фінансового менеджменту, рівня їх компетентності, вміння обґрунтовувати та приймати ефективні та своєчасні управлінські фінансові рішення

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.