Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Фінанси підприємств

worker

Стеців,
Леся Петрівна

доцент,
кандидат економічних наук,
декан факультету медіакомунікацій та підприємництва

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

На сучасному етапі економічних перетворень успіх діяльності підприємств видавничо-поліграфічної сфери неабияк залежить від того, наскільки раціонально й ефективно використовується їх фінансовий потенціал. Це обумовлює необхідність підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі фінансів, здатних до опрацювання та прийняття відповідних рішень з питань розробки та реалізації довгострокової та поточної фінансової політики, у т.ч. моніторингу поточного фінансового стану підприємства, діагностики фінансування підприємств, стану та проблем розрахункової дисципліни на підприємстві, зниження рівня витрат виробництва, раціональності фінансування оборотних засобів, визначення фінансових результатів підприємства та їх розподіл, оперативне та поточне фінансове планування.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.