Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112
worker

Стеців,
Леся Петрівна

доцент,
кандидат економічних наук,
декан факультету медіакомунікацій та підприємництва

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Успіх ринкових реформ значною мірою залежить від стану фінансів держави. Вони невід’ємна частина ринкових відносин і одночасно важливий інструмент реалізації державної політики. За таких умов важливо виявити економічну природу фінансів, їх місце в системі товарно-грошових відносин, особливості функціонування та способи найбільш повного їх використання для ефективного розвитку суспільного виробництва. Тому вивчення засад функціонування фінансів у різних сферах суспільної діяльності є невід’ємним етапом у процесі підготовки високопрофесійних фахівців, здатних дослідити економічні процеси, зрозуміти суть і тенденції розвитку фінансових відносин, розробити напрями фінансової стабілізації в державі.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.