Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Моделі і методи прийняття рішень

worker

Шляхетко,
Віталій Васильович

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Будь-яка управлінська діяльність тісно пов’язана із розробленням і прийняттям відповідних рішень щодо різноманітних управлінських ситуацій. Однак, у наш час виникають абсолютно нові глобальні фактори та загрози, які важливо враховувати при розробленні і прийнятті управлінських рішень.

Значно підвищилася складність ланцюжка «результати – наслідки» управлінського рішення, зменшився життєвий цикл ефективного рішення, а отже, зростає важливість раціонального та своєчасно розробленого управлінського рішення. Ось чому виникла необхідність впровадити у життя наукові методи теорії управління економікою, для розроблення і прийняття найбільш доцільних, економних та ефективних управлінських рішень, у тому числі і в контексті економічної безпеки.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.