Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Облік у зарубіжних країнах

worker

Шляхетко,
Віталій Васильович

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В останні роки значно поширюються зовнішньоекономічні зв’язки між різними країнами, що призводить до необхідності вивчення особливостей обліку господарських операцій та складання фінансової звітності з врахуванням відмінностей облікових систем різних країн.

Формування теоретичних знань та практичних навичок з організації обліку у зарубіжних країнах, уміння використовувати облікову інформацію під час прийняття управлінських рішень сприятиме підвищенню конкурентоспроможності фахівців з обліку і оподаткування,  допоможе зрозуміти передумови та напрямки процесу реформування бухгалтерського обліку, що здійснюється в Україні в даний час.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.