Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Безпека бізнесу

worker

Штангрет,
Андрій Михайлович

завідувач кафедри,
професор,
доктор економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Ринкові і демократичні перетворення в Україні виявили недосконалість діючої системи безпеки, її невідповідність загрозам у сфері підприємництва і бізнесу, де надзвичайно сильно на ситуацію впливають такі фактори, як жорстка конкурентна боротьба з її несумлінними методами, криміналізація і тінізація частини економіки. Актуальними проблемами сьогодення є зростаючий міжнародний тероризм, загрози у сфері інформаційної, економічної, соціальної, виробничо-технологічної, економічної безпеки підприємницькій діяльності.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.