Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Податкова система України

worker

Мандзіновська,
Христина Орестівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Наразі податкова система України є дуже складною та неефективною. Вона досі не позбавлена цілої низки проблем, серед яких особливо слід визначити нерівномірність податкового навантаження, фіскальну спрямованість податкових інструментів, нестабільність податкового законодавства, неефективність податкових пільг та інші численні проблеми. Все це не лише не сприяє розвитку економіки, а навіть заважає її модернізації та оновленню. Зазначене свідчить про потребу реформування діючої податкової системи та перетворення її з фіскального на регулюючий інструмент реалізації загальної соціально-економічної стратегії держави. За цих умов необхідна сучасна, адекватна ринковій економіці підготовка висококваліфікованих фахівців з питань оподаткування, котрі мають глибокі теоретичні і практичні знання, можуть узагальнити наявний досвід країн з розвинутою ринковою економікою, розробити план дій щодо поліпшення оподаткування юридичних та фізичних осіб.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.