Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Технології діяльності аналітиків з питань фінансово-економічної безпеки

worker

Мандзіновська,
Христина Орестівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Процес гарантування фінансово-економічної безпеки в сучасних реаліях стає пріоритетним для суб’єктів підприємницької діяльності, оскільки ситуація в країні за останні декілька років характеризується важкою політичною кризою та воєнним конфліктом на сході країни. Останнім часом, окрім змін зовнішнього середовища, можна спостерігати очевидний брак державної підтримки, низьку купівельну спроможність населення, зростання зовнішньої конкуренції та економічних злочинів. Отже, для гарантування фінансово-економічної безпеки з метою подальшого розроблення адекватних захисних програм, потрібно  створення на підприємстві надійного осередку протидії економічним загрозам, що в свою чергу буде сприяти зростанню економічного потенціалу та забезпечить його стабільне функціонування.

Формування спеціального відділу чи служби з економічної безпеки підприємства потребує залучення відповідних фахівців з питань фінансово-економічної безпеки, які мають освіту відповідного профілю, володіють необхідними навиками та вміннями. Сучасним підприємствам потрібні фахівці, які будуть здійснювати аналіз та прогнозування динаміки розвитку потенційних та реальних загроз важливим інтересам підприємств, організацій та установ; оперативно розробляти та організовувати заходи щодо попередження й нейтралізації загроз та ризиків фінансово-економічної безпеки; знати та вміти використовувати сучасні інформаційні технології пошуку та аналізу інформації.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.