Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Облік у банках

worker

Чорненька,
Олена Богданівна

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Успішне проведення економічних реформ в Україні неможливе без розвитку та удосконалення банківської діяльності, що активно обслуговує усі сфери економіки країни. Специфіка банківської діяльності вимагає створення притаманної саме їй системи обліку зі своїм планом рахунків, правилами обліку банківських операцій і послуг, методичним забезпеченням тощо. Система обліку забезпечує своєчасне надання повної та достовірної інформації про активи, зобов’язання, фінансовий стан і результати діяльності банку, а також дає можливість прогнозування і визначення стратегії розвитку діяльності банку.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.