Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Управлінський облік

worker

Чорненька,
Олена Богданівна

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Ефективне управління вимагає удосконаленої системи обліку. Насамперед, вона повинна орієнтуватися не стільки на зовнішніх споживачів інформації, скільки на задоволення потреб апарату управління підприємством. Об'єктивна потреба посилити інформаційно-аналітичні функції обліку зумовила необхідність створення і розвитку управлінського обліку. Управлінський облік як навчальна дисципліна розкриває концептуальні засади збору, систематизації та аналізу облікової інформації, яка використовується управлінською ланкою для планування, оцінки і контролю всередині організації та для забезпечення ефективного використання ресурсів.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.