Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Адміністративний менеджмент

worker

Штангрет,
Андрій Михайлович

завідувач кафедри,
професор,
доктор економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Адміністративний менеджмент вивчає основи управлінської діяльності організацій. Завдяки розробці та удосконаленню  адміністративноуправлінських технологій і персоналізації, адміністративний менеджмент закладає фундамент професійного та ефективного управління. Адміністративний менеджмент об’єднує комплекс дисциплін, вивчення яких формує і розвиває у студентів організаційно-управлінські знання, уміння і навички, необхідні для планування, керівництва і координації роботи подрозділів підприємств, некомерційних чи громадських організацій, для розробки політики і планів цих організацій, здійснення керівництва і координації їх діяльності.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.