Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Фінансова стратегія

worker

Халіна,
Олена Василівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В умовах ринкових відносин постійно виникає потреба у визначені тенденцій фінансового стану підприємства та його потенційних можливостей. Ефективним інструментом успішного функціонування підприємства є розробка фінансової стратегії, спрямованої на його фінансову стабільність та розвиток з метою підвищення ринкової вартості. Наукові підходи до формування фінансової стратегії підприємства здатні забезпечити економію всіх видів витрат, мобілізацію капіталу та ефективне використання наявних ресурсів. Фахівці, які володіють достатнім рівнем знань в частині фінансового планування діяльності підприємства, вміють застосувати наукові методи для обробки даних і сформувати ефективну фінансову стратегію підприємства, здатні створити передумови для його стабільного  функціонування і розвитку.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.