Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Теорія безпеки соціальних систем

worker

Халіна,
Олена Василівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Сучасне соціальне середовище сформувалось під впливом багатьох історичних періодів, кожен з яких тим чи іншим чином впливав на особливості його функціонування в частині комунікацій та забезпечення безпеки всіх соціальних систем. Безпека соціальних систем, як базова потреба суспільства в цілому і кожного його члена, базується на платформі забезпечення основних потреб та інтересів людини. Дисципліна «Теорія безпеки соціальних систем» покликана забезпечити майбутніх фахівців в галузі управління фінансово-економічною безпекою необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками щодо безпеки соціальних систем. Сукупність набутих знань та вмінь, в свою чергу, забезпечить майбутнім фахівцям ефективну платформу для реалізації власного кадрового потенціалу в частині управління фінансово-економічною безпекою підприємства.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.