Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Теорія організацій

worker

Халіна,
Олена Василівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Сучасні соціально-економічні системи функціонують під впливом динамічних процесів економічного, соціального та політико-правового характеру, які змінюють форму і зміст цих систем. Організація, як основна форма соціально-економічної системи ,  в процесі свого функціонування,  потребує постійної координації як в частині  її комунікативних  зв’язків із зовнішнім середовищем та всередині самої організації, так і в частині реструктуризаційних та реорганізаційних процесів.   Це обумовлює потребу в підготовці спеціалістів, які володіють знаннями щодо створення, функціонування і розвитку організацій у світі, що змінюється  та  здатні на практиці підвищити ефективність цих процесів.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.