Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки

worker

Штангрет,
Андрій Михайлович

завідувач кафедри,
професор,
доктор економічних наук

управлінська практика 073 2019.doc

Магістрська робота Облік 2019.docx

Переддип. практика магістр 2019.doc

Виробнича обліково-аналітична практика з правками 2019.doc

Переддип. практика УФЕБ 2019- М.doc

Магістерська Робота УФЕБ 2019- М.docx

Кваліфікаційна Робота 2020 (1).doc

В умовах постійної та складно прогнозованої зміни зовнішнього середовища і внутрішніх умов здійснення господарської діяльності вітчизняними підприємствами існує висока ймовірність виникнення загроз, реалізація яких може призвести до виникнення ознак кризового стану, а в подальшому і банкрутства.

Наочне відображення усіх процесів в умовах певного підприємства знаходить відображення, перше за все, в економічній сфері, а відтак актуальним є пошук та реалізація ефективних рішень для управління фінансово-економічною безпекою, які повинні забезпечити гнучкість та адаптацію до умов, які змінюються, та, водночас, уможливити досягнення економічних інтересів.

Наявність значної кількості загроз для стійкого та ефективного функціонування економічної системи підприємства вимагає удосконалення існуючих та розроблення нових механізмів гарантування його фінансово-економічної безпеки, які б сприяли завчасному розпізнаванню зростання рівня небезпеки та прийняттю адекватних рішень як важливої умови забезпечення необхідного для розвитку рівня безпеки.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.