Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112
worker

Мандзіновська,
Христина Орестівна

кандидат економічних наук,
асистент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Сучасні реалії ринкової економіки потребують нового розуміння функції підприємництва і підготовки нового покоління підприємців, які мають знання з менеджменту, орієнтуються в економічному та правовому просторі функціонування підприємницьких структур, вміють створювати креативні бізнес-ідеї, оцінювати ступінь ризику і приймати адекватні управлінські рішення. Одним із засобів посилення практичної спрямованості підготовки менеджерів, активізації їх творчої діяльності є тренінг, який охоплює два блоки – теоретичний  і тренінговий, які  у сукупності забезпечують домінування практичної спрямованості дисципліни, що базується на теоретико -методичному підґрунті.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.