Українська академія друкарства
  • E-mail: feb.oio.uad@gmail.com
  • Телефон: +380(322)975112

Організація, нормування і оплата праці (ОНОП)

worker

Шляхетко,
Віталій Васильович

доцент,
кандидат економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

ОНОП - це організація праці, що базується на досягненнях і передовому досвіді, які систематично впроваджуються у виробництво, надаючи можливість найбільш ефективно об’єднати людей і техніку в єдиному виробничому процесі та забезпечуючи підвищення продуктивності праці, збереження здоров’я людини і постійне перетворення праці в невідкладну життєву потребу.

ОНОП вивчає й аналізує процеси праці, розробки найбільш удосконалених форм організації, вивчає методики аналізу затрат робочого часу на конкретних робочих місцях і встановлює технічно обґрунтовані норми часу і виробітку.

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп МН-6, Бм-6, ЗМНм-7, ЗБм-7 відбудеться 17 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

16:00 — online ауд.

лис
27
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція відбулася 25–27 листопада 2020 р., м. Львів. Деталі в розділі "Фотофакти"

12:00 — online ауд.

лис
12
Продовження періоду дистанційного навчання. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні - продовжити режим дистанційного навчання в Українській академії друкарства до 15 грудня 2020 року. Дурняк Б.В.

18:00 — online ауд.